Program

Jeden wpis oznacza program na dany dzień

  • Niedziela, 2 maja

    19:00 Koncertowe Pasmo Radia Danielka – Koncert zespołu Oreada w Radiu Łódź, cz. 120:00 Etno na fali: Muzyka klezmerska, cz. 2 – audycja Weroniki Kisielnickiej-Babij (premiera)21:00 Dwie Lewe Ręce. Zza […]

  • Sobota, 1 maja

    10:10 Beatlemania (odc. 8) – Jacek Folęga (premiera)19:00 Herbata z prądem – Tomasz Olesiński (premiera)20:00 Nadjanianian Śpiewanianu – Janusz Bujko (premiera)21:00 Dwa Domy – MuzyKuny (premiera)22:00 Kręgi na wodzie (odc. […]

  • Piątek, 30 kwietnia

    19:00 Spacerologia – audycja Mariusza Olejarza (premiera)20:00 Z piwniczki Włodka M.: Passat – audycja Włodka Mazonia (premiera)21:00 Po Kłosie Koncertów – audycja Krzysztofa Kłosa (premiera)22:00 Koncertowe Pasmo Radia Danielka: Oreada […]

  • Czwartek, 29 kwietnia

    20:00 Etno na fali: Muzyka klezmerska (cz. 1) – audycja Weroniki Kisielnickiej-Babij21:00 Pod Filarem (odc. 1) – audycja Jerzego Filara22:00 MorŻe nocą: Rozmowa z Moniką Szwają (cz. 1) – audycja […]

  • Środa, 28 kwietnia

    19:00 Danielkowe Pasmo Koncertowe: Grzane Wino – koncert z Festiwalu Danielka 201920:00 Dwie Lewe Ręce. Zza kulis – audycja Ani Kastelik i Ewy Arendarczyk21:00 Beatlemania – odc. 7 – audycja […]

  • Wtorek, 27 kwietnia

    19:00 Herbata z prądem: Rozmowa z Piotrem Bukartykiem – Tomek Olesiński20:00 Dwa Domy: Nie czas na jazz – Muzykuny21:00 Nadjanianian Śpiewanianu: Ziemia – Janusz Bujko22:00 Po Kłosie Koncertów: Przesądy i […]

  • Poniedziałek, 26 kwietnia

    20:00 Spacerologia: Spacer po zatoce – Mariusz Olejarz21:00 Winni Niewinni – Iza Adamczyk i Jarek Drozd22:00 Danielkowe Pasmo Koncertowe: Grzane Wino – koncert z Festiwalu Danielka 2019

  • Niedziela, 25 kwietnia

    10:00 Mikroklimat (130) – Druga płyta zespołu Na Bani – audycja Jerzego Krużla19:00 Koncertowe Pasmo Radia Danielka – Koncert zespołu Czerwony Tulipan na 35-lecie w Ośrodku Kultury Ochoty, cz. 2 […]

  • Sobota, 24 kwietnia

    10:10 Beatlemania (odc. 7) – Jacek Folęga (premiera)19:00 Herbata z prądem: Rozmowa z Piotrem Bukartykiem – Tomasz Olesiński (premiera)20:00 Nadjanianian Śpiewanianu – Janusz Bujko (premiera)21:00 Dwa Domy – MuzyKuny (premiera)22:00 […]

  • Piątek, 23 kwietnia

    10:00 Nadjanianian Śpiewanianu, odc. 1 – Janusz Bujko19:00 Spacerologia: Spacer po zatoce – Mariusz Olejarz (premiera)20:00 Moje Hybrydy – Anna Kołodziejczyk (rozmowa ze Sławomirem Zygmuntem)21:00 Po Kłosie Koncertów: Przesądy i […]