Jak nas słuchać?

Często, uważnie, krytycznie, z radością, umiarkowanie głośno, najlepiej w słuchawkach 🙂

Strona internetowahttps://radiodanielka.pl, player jest na stronie głównej.

Serwisy i bazy stacji radiowych: z racji naszego młodego wieku, nie we wszystkich wyszukiwarkach stacji radiowych możecie nas znaleźć, ale to się wciąż zmienia. Znajdziecie nas już m. in. w bazach Radio Browser, vTuner, czy Radio Sure. Jeśli Wasz odbiornik ma do nich dostęp, możecie nas łatwo znaleźć i słuchać na domowym sprzęcie audio 🙂

Aplikacje mobilne

Na telefony z systemem Android lub Huawei polecamy polską aplikację Replaio. To pierwszy serwis który nas przygarnął, tam nas na pewno znajdziecie i możecie mieć nas zawsze przy sobie 🙂 Aplikację możecie pobrać np. tutaj. Replaio działa w Android Auto, a także obsługuje funkcję strumieniowania Chromecast.

Na telefony z systemem iOS, czyli iPhon’y, możemy polecić aplikację Eter. To stosunkowo nowa aplikacja, która również powstała w Polsce i stale się rozwija.

VRadio to aplikacja, którą można zainstalować na urządzeniach z systemem Android. Znajdziecie tam Radio Danielka, a jej twórcy zapowiadają, że wkrótce będzie dostępna na iPhon’a.

Link bezpośredni do Radia Danielka: http://s3.slotex.pl:7088/1 Powinien zadziałać wszędzie, w każdej przeglądarce internetowej, można go zapisać w aplikacjach radiowych. Przykładowo – Tune In (aplikacja dostępna na telefony z androidem i iOS) – trzeba wejść do My Library, „Custom URL” i tam zapisać ten link. Musi zadziałać! Link można wpisać też do sprzętu audio mającego funkcję radia internetowego. Próbujcie i dajcie innym znać, jak to działa 🙂

Podcasty

Audycje autorskie prezentowane w Radiu Danielka możecie także odsłuchać jako podcast na stronie https://www.mixcloud.com/radiodanielka. Nie dotyczy to podcastów zewnętrznych, które także prezentujemy w Radiu Danielka – te można odnaleźć w różnych serwisach, o których możecie się dowiedzieć na stronach internetowych ich autorów.