Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Zespołu Reprezentacyjnego

21 stycznia @ 18:00 20:00

Zespół Reprezentacyjny -W latach 80. ściągali tłumy (studentów i nie tylko) na programy poświęcone balladom Katalończyka Lluisa Llacha, piosenkom Francuza Georgesa Brassensa czy pieśniom sefardyjskich Żydów. Sami je tłumaczyli i opracowywali. Po wielu latach hibernacji Zespół Reprezentacyjny w swoim najlepszym składzie (Gugała – Karlsbad – Łobodziński – Wojtczak) powrócił w 2006 roku, by sporadycznie pojawiać się na scenie.
W grudniu 2007 Zespół wydał nową koncertową płytę pt. „Kumple to grunt” , która w 2010 roku uzyskała status Złotej Płyty. W marcu 2014 roku Zespół wydał książkę – płytę pt. „Mur” w wersji polskiej i katalońskiej. Po 4 letniej pandemicznej przerwie Zespół wraca na scenę z okazji 40 lecia rozpoczęcia działalności w składzie: Jarosław Gugała, Filip Łobodziński, Marek Wojtczak oraz Adam Lewandowski ( instrumenty perkusyjne ) i Piotr Stawski ( skrzypce, wiolonczela )

Podczas koncertów Zespół wykonuje wiele utworów ze starych i nowych programów. Miedzy innymi piosenki Lluisa Llacha, Georgesa Brassensa, Boba Dylana, Jaromira Nohavicy czy Paolo Conte w tłumaczeniach własnych i przyjaciół. Koncert trwa 90-100 minut

Bilety: https://promkultury.pl/wydarzenie/zespol-reprezentacyjny-koncert

50zł

Prom Kultury Saska Kępa

ul. Brukselska 23
Warszawa, Poland
+ Google Map
(22) 277 08 02
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia