Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert: Pietrucha – Zalewska

9 czerwca @ 17:00 20:00

Zapraszamy na koncert, 9 czerwca (niedziela) o godz. 17:00 Pietrucha/Zalewska,

Koncert odbędzie się w ramach XXXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na kamieniach”.

Przed występem artystek zaprezentują się laureaci KWIATÓW NA KAMIENIACH 2024’. Tradycyjnie nagrodzonym wykonawcom towarzyszyć będzie Koncertowa Orkiestra „Power of Winds” pod dyrekcją Klaudiusza Jani. Po wręczeniu nagród uczestnikom Festiwalu na scenie pojawi się duet Julia Pietrucha i Marta Zalewska, które zaprezentują się w niedawno powstałym projekcie NEONOVA. Dziewczyny wykonają utwory refleksyjnie odnoszące się do życia, relacji, wewnętrznych spostrzeżeń i rozwoju Julii, zainspirowane rozmową z Martą Zalewską, wokalistką, multiinstrumentalistką.
Usłyszymy piosenki w najbardziej prostej formie przekazania piękna autorskich kompozycji. Utwory – opatulone w aranżacje nawiązujące do amerykańskiej muzyki neofolk, americany, country i bluegrass, zaśpiewane w dwugłosie przy akompaniamencie gitar, a niekiedy również mandoliny czy skrzypiec – będą czymś zupełnie niespotykanym na polskich ziemiach.
Na koncercie będzie można także usłyszeć kilka utworów z poprzednich płyt Julii Pietruchy.

Miejsce: sala ToTu (I piętro)
Bilety: 80 zł – rząd I do VIII, 70 zł – rząd IX do XV, 60 zł – rząd XVI do XXII dostępne w kasie oraz na stronie internetowej Bytomskiego Centrum Kultury

60zł – 80zł

Bytomskie Centrum Kultury

+48 32 389 31 09

Zobacz witrynę: Organizator

Bytomskie Centrum Kultury

Plac Karin Stanek 1
41 – 902 Bytom, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia