Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Wyjątkowy na Jarmarku!

15 grudnia, 2023 @ 15:00 20:00

⭐️Wyjątkowy Dzień na naszym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Piątek 15 grudnia będzie innym dniem niż pozostałe, gdyż będą czekać na Was…

🎄 Ś𝔀𝓲ą𝓽𝓮𝓬𝔃𝓷𝔂 𝓴𝓸𝓷𝓬𝓮𝓻𝓽 pt.: „Panu Naszemu 𝓓𝔃𝓲𝓮ń 𝓓𝓸𝓫𝓻𝔂” o godzinie 18:00.
Zespół „Dzień Dobry” do Dąbrowy Górniczej przyjedzie zagrać najpiękniejsze kolędy i pastorałki ⭐️𝓸𝓭 𝓑𝓮𝓽𝓵𝓮𝓳𝓮𝓶 𝓭𝓸 𝓐𝓷𝓭𝓪𝓵𝓾𝔃𝓳𝓲.
Tworzy go grupa przyjaciół, dla których muzyka jest nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. W 2008 roku zwyciężyli w Pierwszym Krakowskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty „KOROWÓD” i od tamtej pory utożsamiani są z repertuarem Marka Grechuty, ale także szeroko pojętą piosenką autorską i poetycką.

🎄Coroczny 𝓴𝓲𝓮𝓻𝓶𝓪𝓼𝔃 organizacji pozarządowych w Fabryce Pełnej Życia!
Od godziny 15:00 znajdziecie ponad 30 stoisk szkół, przedszkoli i stowarzyszeń oferujących wyroby rękodzielnicze i artystyczne. Przyjdź i zrób 🎁prezenty najbliższym lub sobie 🙂

🎄𝓦𝓪𝓻𝓼𝔃𝓽𝓪𝓽𝔂 ś𝔀𝓲ą𝓽𝓮𝓬𝔃𝓷𝓮 organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia i Miejską Bibliotekę Publiczną to z kolei okazja, aby samodzielnie przygotować sobie np. piękny stroik świąteczny.

🎄 𝓚𝓸𝓷𝓴𝓾𝓻𝓼𝔂 𝓲 𝔃𝓪𝓫𝓪𝔀𝔂 organizowane przez 𝓡𝓪𝓭𝓲𝓸 𝓚𝓪𝓽𝓸𝔀𝓲𝓬𝓮, w których będzie można wygrać choinki ze Szkółki Drzew i Krzewów Alicja.

🎄 𝓚𝓸𝓷𝓬𝓮𝓻𝓽 𝓜𝓲𝓮𝓳𝓼𝓴𝓲𝓮𝓳 𝓞𝓻𝓴𝓲𝓮𝓼𝓽𝓻𝔂 𝓓ę𝓽𝓮𝓳, szczudlarze, fireshow pt. 🎅Fabryka Świętego Mikołaja.

🎄Młyńskie koło, 🎅chata Świętego Mikołaja, 🍷grzane wino, stragany i wiele, wiele innych świątecznych atrakcji.

Free

Stowarzyszenie Na Spotkanie

502 339 792

Zobacz witrynę: Organizator

Plac Wolności Dąbrowa Górnicza

Plac Wolności
Dąbrowa Górnicza, Poland
+ Google Map